Skip links

Birlikte Daha İyi Bir Dünya İnşa Edelim!

Toplum

Destek

Değişim

Plastik Kapak Kampanyası

TOFD Mutluluğa Çevir :')

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin (TOFD) "Plastik Kapak" kampanyasına destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu anlamlı projeye katkıda bulunarak, atık plastiklerin geri dönüşümüne olan desteğimizi ve bu materyallerin omurilik felçlileri için tekerlekli sandalyeye dönüşmesine katkı sağlamamızı önemsiyoruz.

TOFD’nin "Plastik Kapak" kampanyası, toplumda çevre bilincini artırmayı ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu projeye desteğimizle birlikte, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmenin yanı sıra, topluma fayda sağlamak ve toplumsal farkındalığı artırmak için önemli bir adım attığımızı düşünüyoruz.

BİLİŞİM DESTEĞİ

Dijital Geleceğe Destek!

1907 Derneği'ne bağlı engelli basketbol takımına destek vererek, çocukların eğitim olanaklarını geliştirmek amacıyla modern bilgisayar ekipmanları sağladık. Bu projemizle, gençlerin dijital becerilerini geliştirip, geleceğe daha hazırlıklı adım atmalarını hedefledik.

ÇEKMEKOY SPOR KULÜBÜ FORMA SPONSORLUĞU

Spora Destek!

Endeks Bilişim olarak sporun gençler üzerindeki olumlu etkilerini desteklemek amacıyla Çekmeköy Spor Kulübü'ne sponsor olduk. Bu sponsorluk, gençlerimizin sağlıklı bir gelecek için spor yapmalarına teşvik etmek ve onların başarılarına ortak olmak isteğimizi yansıtmaktadır.

Sporun gücünü ve toplumsal faydalarını vurgulayan bu iş birliği ile birlikte, teknoloji ve inovasyon alanındaki uzmanlığımızı spor camiasına taşımaktan gurur duyuyoruz.

Malatya Eğitim Vakfı

Eğitime Yatırım Yap!

Endeks Bilişim, burs ve öğrenci yardımlarını, ekonomik açıdan desteğe ihtiyaç duyan başarılı üniversite öğrencilerine burs desteği sağlayan Malatya Eğitim Vakfı aracılığıyla iletmektedir. Her yıl düzenli olarak Vakfa yapılan yardımlar sonrasında, burs için yapılan başvurular yine Vakıf tarafından değerlendirilerek ihtiyacı olan öğrencilere burs imkânı sağlanmaktadır.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.