Skip links

Geniş Hizmet Yelpazemizle İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler Sunuyoruz!

Güçlü ve Güvenilir Hizmet

Hızlı ve Verimli Hizmet

Sürdürülebilir Başarı

01

ENDEKS BİLİŞİM

B2B

Web sitesi

İş ortaklarımız için geliştirdiğimiz B2B platformu, iş yapma süreçlerini kolaylaştırarak verimliliği artırır. Ürün ve hizmet bilgilerini paylaşma, siparişleri takip etme ve iletişim kurma gibi işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve özelleştirilebilir özellikleriyle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar, böylece işbirliklerini güçlendirir ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur.

 

Lojistik

hizmetler

Endeks, Yukarı Dudullu/Ümraniye’de 2.000 m2’lik modern lojistik üssü ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunmakta ve Türkiye genelinde güçlü lojistik altyapısı sayesinde, hızlı ve sorunsuz teslimatlar sağlamaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla lojistik ihtiyaçları verimli ve etkili bir şekilde karşılayarak, tecrübeli ekibimizle iş ortaklarımıza yüksek performanslı satış sonrası destek hizmetleri sunuyoruz.

Endeks’in sektörel deneyimi ve güçlü altyapısı, teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde de müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören firma olarak, lojistik süreçlerde güvenilir bir çözüm ortağı olarak öne çıkmaktayız.

02

ENDEKS BİLİŞİM

03

ENDEKS BİLİŞİM

ENDEKS

DEPOM

İş ortaklarınızın depolama, ürün yönetimi ve hızlı sevkiyat gibi operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz çözümlerimiz, tüm bu süreçleri entegre bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Depolama için optimize edilmiş depo yönetim sistemleriyle stok takibi ve envanter yönetimi kolaylaşırken, sevkiyat süreçlerini izlemek ve yönetmek için lojistik operasyonlarına özel entegre araçlar sunarız. Bu hizmetle, iş ortaklarımız Endeks’ten sipariş ettikleri ve faturası kesilmiş ürünlerini güvenle depomuzda muhafaza edebilirler. Ayrıca, Endeks Sevkiyat hizmetleri ile satış yaptıkça ürünleri istedikleri adrese gönderebilirler.

Endeks Depom’un sunduğu avantajlar arasında depolama operasyonları, kira giderleri, iş gücü, güvenlik, enerji tüketimi, kargo/sevkiyat masrafları ve zamandan tasarruf bulunmaktadır. Tüm lojistik hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; ulaştırma, depolama, paketleme, sipariş hazırlama, sayım, stok takibi ve sevkiyat işlemlerinizi Endeks Depom ile sizin adınıza gerçekleştiriyor, lojistik süreçlerinizde meydana gelebilecek hasar/kayıp durumlarını ortadan kaldırıyoruz. Böylece lojistik hizmetler için harcadığınız zamanı işinizi büyütmek için kullanabilir hale getiriyoruz.

ENDEKS

ENTEGRASYON

İş ortaklarımızın depolama, lojistik, satış ve pazarlama hizmetlerinden gereksinim duydukları her noktada faydalanmalarını sağlayan bir entegrasyon sistemidir. Pazaryeri uygulamaları, sanal mağazalar veya geleneksel satış kanalları üzerinden yapılan satışlarda, sipariş bilgileri, adres detayları, pazaryeri gönderi kodları, ürün adet ve fiyat bilgilerini kaydederek kargo entegrasyonlarıyla gönderi ve takiplerini sağlama yeteneğine sahibiz. Bu çeşitli entegrasyon modellerimiz, depolama alanı, sigorta, güvenlik, personel ve sevkiyat gibi yüksek maliyetli ve yoğun operasyon gerektiren kalemlerde maliyet avantajı sunar. Ayrıca, ileri entegrasyonlar ve uçtan uca bağlı altyapılarımız ile sipariş süreçlerini hızlı ve hatasız yöneterek iş ortaklarımıza en üst düzey müşteri deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

04

ENDEKS BİLİŞİM

05

ENDEKS BİLİŞİM

TEKNİK SERVİS

MÜŞTERİ
HİZMETLERİ

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayarak, onların iş süreçlerini daha verimli hale getirmelerine olanak tanırız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak onların başarılarını desteklemek, hizmetlerimizin temel amacıdır.

CCTV

TEKNOLOJİLERİ

CCTV ürünleri, güvenliği artırmak için sunduğu çeşitli çözümlerle öne çıkar. Modern teknolojiyi kullanarak, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı ve etkili çözümler sunar. CCTV sistemleri, gözetim kameraları, hareket algılama sensörleri, kayıt cihazları ve yazılım uygulamaları gibi bir dizi ürünü içerir. Bu çözümler, işletmelerin, kamu alanlarının ve evlerin güvenliğini artırmak için kullanılabilir. Ayrıca, uzaktan erişim imkanı sunarak kullanıcıların herhangi bir yerden sistemleri izlemesine ve yönetmesine olanak tanır. CCTV ürünleri, kullanıcı dostu arayüzleri ve yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesiyle güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için güvenilir bir seçenektir.

06

ENDEKS BİLİŞİM

07

ENDEKS BİLİŞİM

OTVT

TEKNOLOJİLERİ

Otomatik tanıma ve veri toplama sistemleri, işletmelerin verimliliğini artırmak için sunduğu yenilikçi çözümlerdir. Gelişmiş teknolojilerle donatılan bu sistemler, iş süreçlerini otomatikleştirir ve gerçek zamanlı veri toplama imkanı sunar. Bu sayede işletmeler, kaynakları daha etkin yönetebilir ve rekabet avantajı elde eder.

Teknoloji

MERKEZİ

Teknoloji ve gelişmiş altyapı sistemleriyle donatılmış Endeks Bilişim dünyasında, ihtiyaçlara en iyi yanıtı verecek şekilde oluşturulan demo merkezi ile iş ortaklarına ve iş ortakları yoluyla son kullanıcılarına sunduğu katma değerlerden biri de uçtan uca çözümlerin gerçek dünyadaki simülasyonu amacıyla hazırlanmış, tam donanımlı bir teknoloji merkezimiz ile iş ortaklarımıza farklı bir deneyime davet ediyoruz.

Demo merkezi sayesinde, almak istediğiniz hizmetin firmanıza katacağı değeri önceden belirleyebilir, en son trendleri yakından takip edebilir, yüksek teknolojiyle donatılmış hizmetlerimizin şirketinize sağlayacağı avantajları, en ince ayrıntısına kadar uzman ekiplerimizle birlikte uygulama fırsatı bulabilirsiniz.

08

ENDEKS BİLİŞİM

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.